Fascinujúce CINQUE TERRE a skrytý poklad JANOV s kúpaním v mori

Destinácia: Taliansko, Ligúria
Kód zájazdu: 961052
Cena od: 268,77 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy
Pobytovo-poznávacie

Výber termínu

27.08.2021 5 dní First Minute 268,77 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

 1.deň:
odchod zo Slovenska v ranných hodinách NON STOP cez Rakúsko do Talianska. Vo večerných hodinách príchod na ubytovanie v oblasti Janova, nocľah.  

2.deň:
raňajky, odchod do prístavného mesta Janov – hlavné mesto Ligúrie a rodisko známeho moreplavca Krištofa Kolumba. Prechádzka centrom mesta (rodný dom Krištofa Kolumba, námestie Piazza de Ferrari, Palazzo Ducale, katedrála San Lorenzo, Dóm San Mateo, Palazzo Rossi s impozantnou zbierkou umenia, Morské múzeum a veľké akvárium – najväčšie akvárium v Taliansku), individuálna návšteva múzeí a galérií, návrat na ubytovanie, možnosť kúpania v mori.  

3.deň:
raňajky, celodenný pobyt pri mori, kúpanie, individuálne voľno, nocľah.  

4.deň:
raňajky, presun vlakom z mestečka La Spezia na návštevu jedného z najkrajších miest sveta – národného parku Cinque Terre. Tvorí ho päť dediniek, Monterosso al Mare, Vernazza, Corniglia, Manarola a Riomaggiore, ktoré sú vzájomne prepojené kľukatými cestičkami. Cinque Terre ponúka skvostné scenérie a nezabudnuteľné pohľady na prepojenie mora a skalnatých brál. Možnosť kúpania v mori, vo večerných hodinách odchod autobusom NON STOP na Slovensko.  

5.deň:
v popoludňajších hodinách príchod na Slovensko.
Generované systémom ProfiTour