Sania

Destinácia: Bulharsko, Obzor
Kód zájazdu: 296412
Cena od: 219 €
Príplatky od: 108,50 €
Pobytové zájazdy

Výber termínu

08.08.2020 12 dní 219 € +108,50 € autobusová
17.08.2020 12 dní 219 € +108,50 € autobusová

Sania

TV sauna parkovisko internet, WiFi piesočnatá pláž klimatizácia bazén
Vzdialenosť od pláže: 200 m

Hotel Sania sa nachádza v novej časti OBZORU v zástavbe hotelov. Od pláže je vzdialený 200 metrov a od centra mesta 10 minút pešej chôdze. Je to moderný hotel, v ktorom nájdete príjemnú rodinnú atmosféru. Pri hoteli sa nachádza bazén s posedením v malej hotelovej záhrade. Po celý deň je otvorený bar s ponukou občerstvenia. Klientom hotela je k dispozícii Wi-Fi, výťah, sauna a parkovisko.

Ubytovanie:
v 2-3 lôžkových klimatizovaných izbách s možnosťou dvoch prísteliek, kabinkovým sprchovacím kútom, WC, televízorom, Wi-Fi pripojením, rýchlovarnou kanvicou na prípravu kávy a čaju a balkónom so sedacou súpravou.

Stravovanie:
raňajky sú podavané formou bufetu. Možnosť doobjednania plnej penzie alebo večere.

Mesto Obzor

Mesto OBZOR sa z roka na rok mení na jedno krásne, kvalitné a atraktívne letovisko, ktoré je obľúbenou destináciou pre Slovákov. Nachádza sa na pobreží Čierneho mora. Je vzdialené 65 km južne od Varny, 73 km od Burgasu. Súčasný názov mesta Obzor je prekladom starého názvu Helipolis. V centre sa nachádza malý park, v ktorom dominujú stĺpy a sochy z Chrámu boha Jupitera z rímskeho obdobia. Mesto Obzor ponúka rôzne možnosti zábavy pre deti, ale aj dospelých. Neďaleko mesta sa nachádza stredoveká pevnosť a krásny kláštor, na ktorý sa aktívnejším dovolenkujúcim určite oplatí ísť.

Mestská pláž

Jedna z najkrajších a najdlhších pláží pri Čiernom mori je práve v meste OBZOR. Tiahne sa pozdĺž priezračného mora po pobreží, v dĺžke 10 km, šírke 20-80 m, s jemným zlatistým pieskom od prístavu BIALA až po starú časť mesta. Druhú stranu pláže lemuje promenáda s osvetlením, pri ktorej nájdete taverničky s výhľadom na more, ktoré je čisté rovnako ako aj pláže. Vstup do mora je plynulý, vhodný pre rodiny s deťmi. Voda má nízky obsah soli a nevyskytujú sa v nej nebezpečné a nepríjemné živočíchy. Na pláži si môžete prenajať slnečníky, ležadlá a vybrať si z bohatej ponuky vodných športov.

Delegát

Osoba, ktorá je Vám k dispozícii počas Vašej dovolenky obvykle, okrem úvodného stretnutia aj denne v určených hodinách na recepcii hotela Sania. Jeho náplňou práce je hlavne asistovať pri ubytovaní klientov, organizovať fakultatívne výlety v spolupráci s miestnou CK. Je klientom k dispozícii počas informačných hodín, ktoré sú zverejnené v každom ubytovacom zariadení spolu s telefonickým kontaktom na delegáta v prípade núdze. Asistuje pri zdravotných problémoch a návšteve lekára.

Doprava:
Je zabezpečená vlastnými luxusnými klimatizovanými autobusmi SCANIA Irizar PB s počtom sedadiel 54. Cesta trvá približne 24 hodín. Vedie cez Maďarsko, Rumunsko a Bulharsko. Bezpečnostné prestávky sú každé 3 až 4 hodiny.

Výbava autobusu:
tónované sklá, WC, audio - video, bufet na teplé a studené nápoje, polohovateľné sedadlá vysúvateľné do uličky, opierky nôh, sieťka na časopisy, stolík, individuálne osvetlenie, zvýšený úložný priestor na batožinu.

Nástupné miesta:
Svidník, Stropkov, Giraltovce, Prešov, Košice, Vranov n/T, Humenné, Strážske, Michalovce, Trebišov

Komfort+:
káva a čaj počas cesty zdarma

Poskytované služby a ich rozsah:
Rozsah a kvalita služieb je presne určená týmto katalógom. Dĺžka zájazdu je počet kalendárnych dní celého zájazdu vrátane autobusovej dopravy. Podľa ubytovacích štandardov ubytovanie po 14:00 hod.

Dostupné výlety

Generované systémom ProfiTour