MSC SEAVIEW - Dubaj, Bahrajn, Katar

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1121930
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Exotika
Plavby

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

TV basketbal herňa nákupná pasáž lekárska služba kasíno minigolf bowling diskotéka jacuzzi, vírivka miniklub detský kútik konferenčná miestnosť masáž futbal volejbal sauna wellness, spa fitness centrum animačný program tenis aquapark bazén vnútorný internet, WiFi chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Úvod:
Luxusná výletná loď MSC SEAVIEW bola krstená v júni 2018. Kapacita lode je 5179 pasažierov a 1413 členov posádky. Celkovo má 18 palúb (z toho 14 pre pasažierov). K vybaveniu lode patrí: MSC AUREA SPA wellness a fitnes centrum (sauny,masáže, vírivky, soľná jaskyňa, ľadová fontána...), MSC YACHT CLUB (oddelená privátna časť lode s all inclusive službami, recepciou, reštauráciou, barom, bazénom a slnečnou terasou, s priamym vstupom do spa), 4 bazény (1 so zaťahovacou strechou), 13 víriviek, akvapark s lanovou dráhou, multifunkčné ihrisko (tenis, futbal,basketbal, volejbal), vonkajšia bežecká dráha, bowling, formula 1 simulátor, videoherňa, nahrávacie štúdio,minigolf, divadlo, XD kino, diskotéka, kasíno, animácie,detské kluby a herne (LEGO®, CHICCO®), knižnica,konferenčné miestnosti, internetový kútik, obchody, zdravotnícke centrum, 10 reštaurácií a 20 barov.

Perex:
8-dňová okružná plavba.

Ubytovanie:
Elegantne zariadené kajuty sú vybavené regulovateľnou klimatizáciou, SATTV, minibarom, telefónom, trezorom a sušičom na vlasy, kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, toaletou a kozmetikou.24 hod. kajutový servis. Typy kajút: vnútorné kajuty, kajuty s oknom, kajuty s balkónom a suity, niektoré s vírivkou na terase (všetky typy kajút pre 2 až 4 osoby). K dispozícii sú aj rodinné kajuty prepojené dverami pre 4 až 10 osôb.

Stravovanie:
Plná penzia (v cene voda, káva, čaj z automatov v bufetovej reštaurácii).

Celková cena zahŕňa:
7x ubytovanie v kajute s plnou penziou, voda, káva, čaj v bufetovej reštaurácii, vybrané služby na lodi (bazény, vírivky, fitnes centrum, detský vodný park, detské kluby, multifunkčné športové ihrisko,...), prístavné poplatky 140 EUR/osoba.

Celková cena nezahŕňa:
Dopravu do/z prístavu, prepitné (10 EUR/dosp.os./noc, 5 EUR/dieťa 3-14 rokov/noc), nápoje, platené služby na lodi (wellness, salón krásy, bowling, XD kino, formula 1 simulátor,...), vstupnú kartu do Bahrajnu a víza do Kataru (platba na mieste), fakultatívne výlety, komplexné cestovné poistenie.

Poznámka:
Ceny plavieb sú uvedené v eurách na osobu, pokiaľ nie je uvedené inak. Cenníky lodných spoločností sa môžu počas jeho platnosti meniť na základe rozhodnutia jednotlivých spoločností a v závislosti od stavu predaja, preto platné ceny vami vybratej plavby vám budú oznámené v čase jej výberu. Lodná spoločnosť si vyhradzuje právo a zmenu trasy (prístavov a časov kotvenia).

Doprava:
Letecká z Viedne, Budapešti alebo Prahy. Viac informácií dostanete vo Vašej CK.

1. deň:
Dubaj (SAE) odchod 23:00 hod.

2. deň:
Abu Dhabi (SAE) príchod 07:00 hod - odchod 21:00 hod.

3. deň:
Sir Bani Yas ostrov (SAE) príchod 08:00 hod - odchod 17:00 hod.

4. deň:
Deň na mori, plavba do Bahrajnu.

5. deň:
Bahrajn (Bahrajn) príchod 08:00 hod - odchod 18:00 hod.

6. deň:
Doha (Katar) príchod 07:00 hod - odchod 16:00 hod.

7. deň:
Dubaj (SAE) príchod 09:00 hod.

8. deň:
Dubaj (SAE) vylodenie doobeda
Generované systémom ProfiTour