Msc Musica - Santorini, Korfu, Kréta

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1105928
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Plavby

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

TV basketbal herňa bezbariérový prístup kasíno kozmetický salón minigolf solárium kaderníctvo diskotéka jacuzzi, vírivka miniklub konferenčná miestnosť masáž futbal volejbal turecké kúpele / hammam sauna wellness, spa fitness centrum večerný program animačný program tenis aquapark internet, WiFi chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén

Úvod:
Výletná loď MSC MUSICA bola postavená v roku 2006. Patrí ku komfortným a veľmi moderným lodiam s kapacitou 2550 pasažierov a 1027 členov posádky. Celkovo má 16 palúb (z toho 13 pre pasažierov). K vybaveniu lode patrí: MSC AUREA SPA wellness a fitnes centrum (sauny, turecké kúpele, solárium, masáže, kaderníctvo, kozmetika), 3 bazény, 7 víriviek, multifunkčné športové ihrisko (futbal, volejbal, basketbal, tenis), minigolf, vonkajšia bežecká dráha, animácie, divadlo, večerné show, disko, kasíno, konferenčné miestnosti, knižnica, galéria, internetová kaviareň, obchody, detské kluby, videoherňa, 4 reštaurácie a 11 barov.

Perex:
8-dňová okružná plavba.

Ubytovanie:
Elegantne zariadené kajuty sú vybavené regulovateľnou klimatizáciou, SAT TV, minibarom, telefónom, trezorom a sušičom na vlasy, kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, toaletou a kozmetikou. Pripojenie na internet je možné za poplatok. Na vyžiadanie možná detská postieľka. 24 hod. kajutový servis a osobný kajutový stevard. Typy kajút: vnútorné kajuty (pre 2 až 4 osoby), kajuty s oknom (pre 2 až 4 osoby), kajuty s balkónom a suity (pre 2 až 4 osoby). K dispozícii sú aj bezbariérové kajuty.

Stravovanie:
Plná penzia (v cene voda, káva, čaj v bufetovej reštaurácii).

Program:

1. deň:
Benátky (Taliansko) odchod 16:30 hod. 

2. deň:
Brindisi (Taliansko) príchod 13:30 hod - odchod 19:30 hod.

3. deň:
Katakolon (Grécko) príchod 11:00 hod - odchod 18:00 hod. 

4. deň:
Santorini (Grécko) príchod 08:00 hod - odchod 17:00 hod.

5. deň:
Piraeus (Grécko) príchod 07:30 hod - odchod 16:30 hod.

6. deň:
Korfu (Grécko) príchod 12:30 hod - odchod 18:30 hod.

7. deň:
Kotor (Čierna Hora) príchod 07:00 hod - odchod 13:00 hod.

8. deň:
Benátky (Taliansko) príchod 08:30 hod. 

Celková cena zahŕňa:
7x ubytovanie v kajute s plnou penziou, v cene voda, káva, čaj v bufetovej reštaurácii, vybrané služby na lodi (bazény, vírivky, športové ihrisko, vodný park, ...), prístavné poplatky 140 EUR/osoba.

Celková cena nezahŕňa:
Dopravu do/z prístavu, nápoje, prepitné (10 EUR/dosp.os./noc, 5 EUR/dieťa 3-14 rokov/noc), platené služby na lodi, fakultatívne výlety, komplexné cestovné poistenie.

Poznámka:
Ceny uvedené v tomto cenníku sú v eurách a sú aktuálne ku dňu vydania katalógu. Cenníky lodných spoločností sa môžu počas jeho platnosti meniť na základe rozhodnutia jednotlivých spoločností a v závislosti od stavu predaja, takže platné ceny vami vybratej plavby vám budú oznámené v čase jej výberu. Zmena programu vyhradená.

Doprava:
Možná letecká, autobusová alebo individuálna. Viac informácií v CK.

Generované systémom ProfiTour