Výletná loď Costa Smeralda - Perly západného stredomoria, sprievodca a Planet Fun

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1105786
Cena od: 848 €
Príplatky od: 150 €
Plavby

Výber termínu

26.06.2021 8 dní First Minute 848 € +150 € vlastná

Popis zájazdu

TV basketbal bezbariérový prístup kasíno kozmetický salón kaderníctvo diskotéka jacuzzi, vírivka miniklub masáž futbal volejbal turecké kúpele, hammam sauna wellness, spa fitness centrum tenis aquapark bazén vnútorný chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén

Úvod:
Výletná loď COSTA SMERALDA bola krstená v decembri 2019. Je prvou loďou spoločnosti Costa Crociere s pohonom na skvapalnený zemný plyn. Jej meno nesie názov jedného z najznámejších talianskych pobreží - Costa Smeralda na ostrove Sardínia. Dizajn lode je venovaný najznámejším miestam Talianska. Kapacita lode je 6518 pasažierov a 1646 členov posádky. Celkovo má 20 palúb (z toho 16 pre pasažierov). K vybaveniu lode patrí: wellness a fitnes centrum (sauny, vnútorný bazén, masáže, turecké kúpele, kaderníctvo, kozmetika,...), 4 bazény (1 so zaťahovacou strechou), vírivky, vodný park pre deti, multifunkčné športové ihrisko (basketbal, futbal, volejbal, tenis,...), vonkajšia bežecká dráha, kasíno, simulátor F1, divadlo, diskotéka, vonkajšie námestie Piazza Spagna s veľkoplošnou obrazovkou, vnútorné átrium Colosseo s recepciou, barmi, knižnica, galéria s umeleckými dielami CoDe, miestnosť s počítačmi a internetom, vonkajšia promenáda, obchody, detské kluby, 11 reštaurácií (napr. pizzeria, bufetová, ázijská...) a 19 barov (kaviareň, čokoládovňa, Aperol bar, jazz bar, ...).

Perex:
8-dňová okružná plavba.

Ubytovanie:
Elegantne zariadené kajuty sú vybavené regulovateľnou klimatizáciou, SAT TV, minibarom, telefónom, trezorom a sušičom na vlasy, kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, toaletou a kozmetikou. Na vyžiadanie možná detská postieľka. 24 h kajutový servis a osobný kajutový stevard. Typy kajút: vnútorné kajuty (pre 2 až 4 osoby), kajuty s oknom (pre 2 až 4 osoby), kajuty s balkónom (pre 2 až 5 osôb) a suity (pre 2 až 5 osoby). K dispozícii sú aj bezbariérové kajuty.

Stravovanie:
Plná penzia (voda, káva, čaj z automatov v bufetovej reštaurácii). K dispozícii menu pre osoby s bezlepkovou diétou alebo vegetariánske menu.

Program:

1. deň:
Savona (Taliansko) odchod 18:00 hod.

2. deň:
Marseille (Francúzsko) príchod 8:30 hod - odchod 17:00 hod.

3. deň:
Barcelona (Španielsko) príchod 8:00 hod - odchod 19:00 hod.

4. deň:
Palma de Mallorca / Malorka (Španielsko) príchod 8:00 hod - odchod 18:00 hod.

5. deň:
Deň na mori.

6. deň:
Palermo/Sicília (Taliansko) príchod 7:00 hod - odchod 16:00 hod.

7. deň:
Civitavecchia/Rím (Taliansko) príchod 8:00 hod - odchod 19:00 hod.

8. deň:
Savona (Taliansko) príchod 8:00 hod.

Celková cena zahŕňa:
7x ubytovanie v kajute s plnou penziou, vodu, kávu, čaj v bufetovej reštaurácii z automatov, vybrané služby na lodi (bazény, tobogan, vírivky, animácie, fitnes centrum, detské kluby....), prístavné poplatky 150 EUR/osoba, slovenského sprievodcu, animátora Planet Fun.

Celková cena nezahŕňa:
dopravu do/z prístavu, nápoje, prepitné (platba na lodi) 10 EUR/dospeláosoba/noc, 5 EUR/dieťa 3 – 14 rokov/noc, platené služby na lodi (wellness, 4D kino, videoherňa,...), výlety, cestovné poistenie.

Poznámka:
Ceny plavieb sú uvedené v eurách na osobu, pokiaľ nie je uvedené inak a sú aktuálne ku dňu vydania katalógu. Cenníky lodných spoločností sa môžu počas jeho platnosti meniť na základe rozhodnutia jednotlivých spoločností a v závislosti od stavu predaja, preto platné ceny vami vybratej plavby vám budú oznámené v čase jej výberu. Lodná spoločnosť si vyhradzuje právo a zmenu trasy (prístavov a časov kotvenia).

Doprava:
Letecká, autobusová alebo individuálna.Viac informácií dostanete vo vašej CK.

Generované systémom ProfiTour