Smaragdový ostrov Korfu s výletom do Albánska LETECKY

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1073534
Cena od: 649 €
Príplatky od: 0 €
Pobytovo-poznávacie

Výber termínu

14.07.2020 8 dní Last Minute 649 € +0 € odlet: Bratislava letecká
18.08.2020 8 dní First Minute 689 € +0 € odlet: Bratislava letecká
08.09.2020 8 dní First Minute 649 € +0 € odlet: Bratislava letecká
15.09.2020 8 dní First Minute 649 € +0 € odlet: Bratislava letecká
22.09.2020 8 dní First Minute 649 € +0 € odlet: Bratislava letecká

Popis zájazdu

Popis a program zájazdu:
PERFEKTNÝ POBYTOVO-POZNÁVACÍ ZÁJAZD na 8 dní s polpenziou s ubytovaním v 3* hoteli
Nechajte sa zlákať krásou smaragdového Korfu, ktorý je najzelenším ostrovom Grécka. Vďaka krištáľovo čistému tyrkysovému moru, farebným oleandrom, olivovníkom, historickým pamiatkam je právom nazývaný aj šperkom Grécka, ktorý nikdy nestratí svoj lesk. Navštívte priľahlé ostrovy, okúpete sa v priezračnom mori a nevynechajte ani výlet do Albánska. Najzelenší ostrov Grécka Korfu, ktorý milovala aj Sissi, bol odjakživa miláčikom mýtických aj historických osobností. Cisárovná Sissi si tu dokonca nechala postaviť vilu. Podľa gréckej báje, boh morí a oceánov Poseidon uniesol nádhernú dcéru gréckej rieky Assopu práve na Korfu. Večne zelený ostrov vďačí za svoju krásu subtropickému podnebiu. Nádhernú smaragdovú farbu mu dodáva množstvo olivových stromov, ktorých sa tu nachádza viac ako 3 milióny. Romantické pobrežné zákutia Korfu obmývajú všetky odtiene modrej farby mora. Korfu si vás zaručene podmaní úžasnou súhrou farieb, vôní, histórie, tradícií a pohostinnosťou domácich obyvateľov.

Program:
1.deň :
odlet za Bratislavy na ostrov Korfu. Presun na hotel, ubytovanie, voľný program. Večera. Nocľah.

2.deň :
po raňajkách možnosť pobytu pri mori, alebo výlet autobusom na okruh ostrovom Korfu, kde zavítate aj do letného sídla rakúskej cisárovnej Sissi, do zámočku Achillion. K zámku sú pridružené krásne záhrady s množstvom sôch, terás a kvetinových záhonov. Neskôr sa zastavíte v Paleokastritsi, v jednom z najkrajších letovísk na ostrove s krásnou pieskovou plážou a možnosťou plavby loďou k blízkym jaskyniam.  Zavítate aj do hlavného mesta ostrova Kerkyra, kde vás čaká prehliadka s možnosťou vyskúšať miestny likér. Večera v hoteli. Individuálny program. Nocľah.

3.deň :
po raňajkách individuálny program, možnosť celodenného relaxu pri mori,... Večera v hoteli. Nocľah.

4.deň :
raňajky, celodenný pobyt pri mori alebo možnosť lodného výletu na neďaleký prekrásny ostrov Paxos, ktorý sa často prirovnáva ku Karibiku a patrí k 20. najkrajším ostrovom sveta. Objavíte nedotknuté pláže a budete mať možnosť okúpať sa v azúrovom mori.  Preplavíte sa pozdĺž západného pobrežia ostrova Paxos, kde sa nachádzajú impozatné skalné útvary a jaskyne. Budete mať voľný program v malebných uličkách hlavného mesta ostrova Paxos – Gaios a čas na posedenie v útulných tavernách na pobreží. Večera v hoteli. Individuálny program. Nocľah.

5.deň :
po raňajkách voľný program, celodenný relax na pláži, alebo možnosť výberu ďalšieho fakultatívneho výletu ( podľa ponuky ). Individuálne voľno. Večera v hoteli.

6.deň
 : po raňajkách celodenný pobyt pri mori, alebo možnosť výletu Parga - Modrá lagúna, ktorý je výletom na grécku pevninu a zahrňuje voľný čas v krásnej Parge. Na ceste sa zastavuje na kúpanie na Sivote, kde sa natáčali útržky filmu Modrá lagúna. Večera v hoteli. Individuálny program. Nocľah.

7.deň :
po raňajkách vás čaká individuálny program, relax na pláži alebo možnosť výletu do Albánska. Trajektom sa preplavíte do Albánskeho prístavného mesta Sarranda, kde máte možnosť spoznať archeologické centrum Butrinti, ktoré je najviac navštevovaným archeologickým centrom v Albánsku a je pod záštitou UNESCO.  V cene fakultatívneho zájazdu v Albánsku je obed. Večera v hoteli. Individuálny program. Nocľah.

8.deň :
raňajky. Odubytovanie. Možnosť stáviť celý deň pri mori. Vo večených hodinách presun na letisko, odlet na Slovensko. Zmena programu vyhradená. Zájazd sa podrobuje letovému poriadku. Pokyny k zájazdu obdrží e-mailom každý objednávateľ zájazdu najmenej 7 dní pred odchodom na zájazd. 

Cena zájazdu zahŕňa:
leteckú dopravu Bratislava - Korfu - Bratislava
letiskové a servisné poplatky
služby delegáta
7 x hotelové ubytovanie v kategórii 3* v pešej dostupnosti pláže
7 x polpenzia
transfér z letiska na hotel a späť
poistenie insolventnosti CK

ZÁJAZD JE MOŽNÉ ZAKÚPIŤ NA ZÁLOHU 50%
V cene nie je zahrnuté:
komplexné cestovné poistenie UNION
 - 2 € / deň

pobytová taxa v hoteli
 cca 2 EUR / osoba / noc ( platí s priamo v hoteli)
príplatok za jednolôžkovú izbu
 220 € / osoba / celý pobyt
garantované sedenie vedľa seba v lietadle
 - 16 € / osoba
príručná batožina do 10 kg
( 56 x 45 x 25 cm) - 16 € / osoba
podpalubná batožina do 20 kg
 - 60 € / osoba
Zoznam fakultatívných výletov
( informáciu, kedy sa budú fakultatívne výlety konať, vám poskytne delegátka CK PRIMA TRAVEL na mieste pobytu ) :
výlet do Albánska
 - 35 € / osoba + 10 € / osoba prístavný poplatok. v rámci Albánska možnosť zakúpiť si výlet Butrinti s obedom - 25 € / osoba
okruh ostrovom Korfu
- 30 € / osoba + vstup do zámki Achillion - 5 € / osoba
lodný výlet Modrá lagúna
- 35 € / osoba ( v cene výletu je zahrnutý aj obed )
výlet na ostrov Paxos
- 35 € / osoba
výlet výhliadky ostrova Korfu
- 35 € / osoba

Cestovná kancelária nezodpovedá za presné ceny vstupov, lístkov..., nakoľko sa ceny počas roka menia a CK ich nedokáže ovplyvniť.

Generované systémom ProfiTour